رهبری

مناسبت ها

معرفی شهرداری فولادشهر:

شهرداری فولادشهر در سال 1372 بر اساس مصوبه وزارت کشور بعد از تحویل شهر ذوب آهن اصفهان تاسیس گردید.

 ادامه...

فیش حقوقی

ساعت

 

 

 

 

 

 

مناسبت ها
اخبار روز
دیدار با رییس سازمان نظام مهندسی به مناسبت روز مهندس

 

دکتر محمدی شهردار فولادشهر به همراه مهندس باقری رئیس شورای اسلامی شهر، اسماعیلی مدیر اداره ارتباطات به بمناسبت پنجم اسفند ماه ، روز ملی مهندس با حضور در ساختمان نظام مهندسی فولادشهر با مدیرنظام مهندسی از نزدیک دیدار و گفتگو کردند .

دکتر محمدی در این دیدار ضمن تبریک به مناسبت فرا رسیدن زاد روز خواجه نصیرالدین طوسی و روز مهندس گفت : آثار مثبت حضور مهندسان در همه ابعاد زندگی انسان‌ها قابل مشاهده است ، تجلی کار و هنر مهندس فقط در ساخت و ساز نیست بلکه همه عرصه‌های توسعه و آبادانی کشور مرهون زحمات مهندسان است .

دکتر محمدی در ادامه با اشاره به همکاری خوب فی مابین شهرداری و سازمان نظام مهندسی افزود: هر جا که شهرداری و سازمان نظام مهندسی هماهنگ عمل کرده اند شاهد اتفاق های خوب و قابل قبولی در حوزۀ نظارت و اجراء در حوزه ساخت و ساز شهری بوده ایم .

مهندس باقری رئیس شورای اسلامی فولادشهر ضمن تبریک به مناسبت روز مهندس افزود: سازمان نظام مهندسی و شهرداری بیشترین تعاملات را باهم دارند و مکمل همدیگر به‌خصوص در بحث شهرسازی و ساخت‌وسازهایی که در سطح شهر انجام می‌شود امیدواریم با این هماهنگی و همکاری بتوانیم قدم های خوبی برای توسعه شهری برداریم .

مهندس غلامی رئیس مدیر نظام مهندسی فولادشهر نیز در این دیدار گفت : همکاری و هماهنگی جامعه ی مهندسین ، شهرداری فرآیند ساخت و ساز را بهبود می بخشد و امیدوارم با همکاری شورای اسلامی شهر و شهرداری در جهت عمران و آبادانی شهر گام های خوبی برداریم .

 

311 بازدید ,

آخرین تاریخ به روزرسانی: 20 اسفند ماه 1399


حوزه شهردار

فرهنگی اجتماعی 

حوزه انفورماتیک

معاونت شهرسازی

معاونت عمرانی

حوزه حراست 

معاونت اداری و مالی

معاونت خدمات شهری

نظرسنجی
شهروندان محترم فولادشهر : ضمن تقدیر و تشکر از همراهی و همدلی شما عملکرد این شهرداری را تا کنون چگونه ارزیابی می نمایید. با تشکر

عالی
خوب
متوسط
ضعیف

تلفن های شهرداری فولادشهر
   
تلفن شهرداری

031-52623013-15

031-52622001-3

دفتر شهردار

  031-52622317

سامانه پیام کوتاه

3000431717

 

 

روایط عمومی 

 031-52640060
 
آدرس پستی شهرداری فولادشهر

 فولادشهر ، بلوار آیت ا.. خامنه ای ، ساختمان شهرداری ، کد پستی : 8494671177