رهبری

مناسبت ها

معرفی شهرداری فولادشهر:

شهرداری فولادشهر در سال 1372 بر اساس مصوبه وزارت کشور بعد از تحویل شهر ذوب آهن اصفهان تاسیس گردید.

 ادامه...

فیش حقوقی

ساعت

 

 

 

 

 

 

مناسبت ها
اخبار روز
آیین افتتاح 14 پروژه عمرانی شهرداری فولادشهر در هفته دولت

همزمان با هفته دولت  پروژه های عمرانی شهرداری فولادشهر با مبلغی بالغ بر یکصد میلیارد ریال  با حضور معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری اصفهان،مدیرکل مالی و اداری، مدیر کل روابط عمومی استانداری، فرماندار شهرستان لنجان، بخشدارفولادشهر، شهردار و اعضای شورای اسلامی فولادشهر و دیگر مسئولین  افتتاح و به بهره‌برداری رسید.

صالحی فرماندار شهرستان لنجان در این آیین  با گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر و فرا رسیدن هفته دولت اظهار کرد: هفته دولت فرصت مغتنمی است تا اقدامات  مدیران و مسئولین بصورت مناسب به مردم اطلاع رسانی شود.

وی در ادامه گفت در هفته دولت  85 طرح عمرانی، کشاورزی، مخابراتی، فرهنگی، مذهبی  با اعتباری بالغ بر 186 میلیارد تومان در شهرستان لنجان افتتاح و به بهره برداری خواهد رسید.

در ادامه دکتر محمدی شهردار فولادشهر به تشریح برخی از پروژه‌های هفته دولت پرداخت و اظهار داشت: مجموعه مدیریت شهری با مساعدت و همراهی شورای اسلامی، تلاش شبانه‌روزی و مضاعف خود به کار بست تا با ارائه خدمات با کیفیت و ارتقا سرانه‌های مختلف شهری، رضایت خاطر شهروندان عزیز را به دست آورد.

وی در ادامه افزود: يكي از اقدامات موثر شهرداري فولادشهر در سال قبل، تحقق 109 درصدي بودجه بود كه محقق گرديد.

شهردار فولادشهر به روند پیشرفت پروژه‌های عمرانی شهرداری اشاره کرد و بیان داشت:  در بودجه سال 99 این شهرداری 52 پروژه عمرانی در زمینه های مختلف دیده شده است که تا پایان سال به بهره برداری خواهد رسید

وي همچنين بيان كرد: سال گذشته تعداد 49 پروژه عمرانی داشته ایم  كه حدود 70 درصد از این پروژه ها نهایی شده است و از مهمترین آنان ، پارک پرنیان به مساحت 63 هکتار از بزرگترین پارک های منطقه می باشد که این شهرداری با اولویت قرار دادن سلامت روحی و جسمی شهروندان و حفظ حقوق شهروندی برای زندگی سالم و افزایش رضایتمندی شهروندان نهایت تلاش خود را می کنند.

درویشی معاون توسعه، مدیریت و منابع انسانی استانداری اصفهان  ضمن تسلیت ایام سوگواری حضرت ابا عبدالله الحسین (ع) و گرامیداشت هفته دولت اظهار داشت: در اجرای پروژه های عمرانی علی‌رغم  وجود محدودیت‌های مالی و تحریم‌های ظالمانه کارهای عمرانی در سطح استان و کشور متوقف نشده است .

درویشی هفته دولت را فرصتي مناسب براي بازنگری در اقدامات وافزایش کارایی دانست و افزود: این شهرستان پویا  و دارای ظرفیت ها و پتانسیل های بسیار خوبی در حوزه های مختلف است که این پویایی زمینه سازی رشد هرچه بیشتر را فراهم می سازد.

معاون توسعه، مدیریت و منابع انسانی استانداری اصفهان گفت: شهرفولادشهر زمینه مناسب را برای سرمایه گذاری بخش خصوصی دارد این شهر یکی از امتیازاتی که برای رشد، پویایی و توسعه دارد وجود شهرداری و شرکت عمران است و امروز با وجود بخشداری که یکی ازمطالبات به حق مردم بود  می توان با همکاری توانبخشی زمینه خدمات دهی به مردم را بیش از پیش توسعه داد.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

496 بازدید ,

آخرین تاریخ به روزرسانی: 30 شهریور ماه 1399


حوزه شهردار

فرهنگی اجتماعی 

حوزه انفورماتیک

معاونت شهرسازی

معاونت عمرانی

حوزه حراست 

معاونت اداری و مالی

معاونت خدمات شهری

نظرسنجی
شهروندان محترم فولادشهر : ضمن تقدیر و تشکر از همراهی و همدلی شما عملکرد این شهرداری را تا کنون چگونه ارزیابی می نمایید. با تشکر

عالی
خوب
متوسط
ضعیف

تلفن های شهرداری فولادشهر
   
تلفن شهرداری

031-52623013-15

031-52622001-3

دفتر شهردار

  031-52622317

سامانه پیام کوتاه

3000431717

 

 

روایط عمومی 

 031-52640060
 
آدرس پستی شهرداری فولادشهر

 فولادشهر ، بلوار آیت ا.. خامنه ای ، ساختمان شهرداری ، کد پستی : 8494671177