رهبری

مناسبت ها

معرفی شهرداری فولادشهر:

شهرداری فولادشهر در سال 1372 بر اساس مصوبه وزارت کشور بعد از تحویل شهر ذوب آهن اصفهان تاسیس گردید.

 ادامه...

فیش حقوقی

ساعت

 

 

 

 

 

 

مناسبت ها
اخبار روز
مراسم تکریم و معارفه مدیر حراست شهرداری فولادشهر برگزار شد

 

به گزارش اداره ارتباطات شهرداری فولادشهر، با حضور مدیرکل حراست استانداری اصفهان، بخشدار ، اعضای شورای اسلامی و شهردار فولادشهر ، معاونین و مدیران مراسم تکریم و معارفه مدیرحراست شهرداری برگزار شد.

 دکتر محمدی شهردار فولادشهر در این مراسم با اشاره به نقش حراست گفت: حراست ها دیدگان تیز بین امنیت و سلامت دستگاه های جمهوری اسلامی ایران هستند و نقش حراست ها در تأمین امنیت و سلامت و پیشگیری از فساد در دستگاه ها مؤثر است

وی در ادامه تاکید کرد: باید در حوزه‌ حراست با تدبیر و بررسی عادلانه مشکلات حل شود و با دید نظارتی ضمن  تذکر موارد لازم به  مدیران و انعکاس مشکلات به مراجع ذیربط در جهت رفع موضوعات پیش آمده اقدام نماید.

شهردار فولادشهر تعامل و همکاری را  در ادامه راه یکی از مهم‌ترین مسائلی دانست که باید در چارچوب قوانین و آئین نامه ها بر آن عمل شود  تا شاهد خدمات بیشتری برای شهروندان باشیم.

در ادامه دکتر غفاری مدیرکل  حراست استانداری اصفهان ضمن بیان برخی آیات و احادیث در خصوص حراست از ارزشها، تلاش برای شفاف سازی کلیه امورات شهرداری، احقاق حقوق شهروندان، اصلاح و حذف زمینه ها و کانال های تخلف و امانتداری را از اهم وظائف و رسالت های حراست شهرداری برشمرد.

وی با اشاره به اصل پیشگیری مقدم بر درمان تاکید کرد و افزود: بر این اساس، حراست هم باید با این رویکرد به کمک سازمان برود؛ چراکه هر اندازه قبل از وقوع اتفاقات پیشگیری کنیم وظایف خود را بیشتر محقق خواهیم کرد

در پایان این مراسم با اهداء لوح سپاس به آقای حمیدرضا امینی مدیر سابق اداره حراست شهرداری فولادشهر  از زحمات و اقدامات شایسته ایشان تقدیر به عمل آمد و آقای محمد یوسف پور دهاقانی بعنوان مدیر جدید اداره حراست شهرداری معرفی شد.

 

 

207 بازدید ,

آخرین تاریخ به روزرسانی: 1 تیر ماه 1399


حوزه شهردار

فرهنگی اجتماعی 

حوزه انفورماتیک

معاونت شهرسازی

معاونت عمرانی

حوزه حراست 

معاونت اداری و مالی

معاونت خدمات شهری

نظرسنجی
شهروندان محترم فولادشهر : ضمن تقدیر و تشکر از همراهی و همدلی شما عملکرد این شهرداری را تا کنون چگونه ارزیابی می نمایید. با تشکر

عالی
خوب
متوسط
ضعیف

تلفن های شهرداری فولادشهر
   
تلفن شهرداری

031-52623013-15

031-52622001-3

دفتر شهردار

  031-52622317

سامانه پیام کوتاه

3000431717

 

 

روایط عمومی 

 031-52640060
 
آدرس پستی شهرداری فولادشهر

 فولادشهر ، بلوار آیت ا.. خامنه ای ، ساختمان شهرداری ، کد پستی : 8494671177