رهبری

مناسبت ها

معرفی شهرداری فولادشهر:

شهرداری فولادشهر در سال 1372 بر اساس مصوبه وزارت کشور بعد از تحویل شهر ذوب آهن اصفهان تاسیس گردید.

 ادامه...

فیش حقوقی

ساعت

 

 

 

 

 

 

مناسبت ها
اخبار روز
مراسم تجلیل از تلاش کارگران شهرداری فولادشهردر راستای مقابله با ویروس منحوس کرونا برگزار شد

 

در  هفته کار و کارگر، با حضور بخشدار ، شهردار، رئیس شورای اسلامی  و معاونت خدمات شهری شهرداری فولادشهر از تلاش کارگران نمونه در راستای مقابله با ویروس کرونا تقدیر به عمل آمد

 دکتر محمدی شهردار فولادشهر ضمن تبریک فرا رسیدن ماه مبارک رمضان و هفته کار و کارگر افزود: بخشی زیادی از پرسنل شهرداري از قشر خدوم كارگر است كه بصورت شبانه روزي در راستاي خدمات رساني مطلوب به شهروندان تمام توان خود را بكار مي گيرند.

 وی در ادامه با بيان اينكه اقدامات خوبي در زمينه رفع مشكلات اين قشر انجام شده گفت : با توجه به وجود مشکلات مالی شهرداری ها  تمام تلاش خود را جهت  بروز رسانی پرداخت حقوق کارکنان و کارگران شهرداری بکار گرفته ایم و انشااله  به زودی با پیگیری های شهرداری و شورای اسلامی شهر مشکلات بیمه این عزیزان هم حل خواهد شد.

در ادامه مهدی عبائی بخشدار بخش فولادشهر ضمن تبریک فرا رسیدن هفته کارگر به این قشر زحمت کش، گفت: برگزاری این جلسه به مناسبت هفته کار و کارگر در راستای ارج نهادن به زحمات این قشر زحمت‌کش است هرچند اين كار در مقابل تلاش هاي آنها بسيار ناچيز است.

مهندس اکرم کنارنگ رئیس شورای اسلامی فولادشهر با اشاره تلاش شبانه روزی کارگران مخلص و زحمتکش شهرداری افزود: شاید  حقوق و مزايا كارگران شهرداري جوابگوي زحمات و تلاش هاي اين قشر خدوم و زحمتكش نباشد ولی از هیچ تلاشی در راستای پیگیری و رفع مشکلات کارگران دریغ نخواهیم کرد.

 

 

300 بازدید ,

آخرین تاریخ به روزرسانی: 1 تیر ماه 1399


حوزه شهردار

فرهنگی اجتماعی 

حوزه انفورماتیک

معاونت شهرسازی

معاونت عمرانی

حوزه حراست 

معاونت اداری و مالی

معاونت خدمات شهری

نظرسنجی
شهروندان محترم فولادشهر : ضمن تقدیر و تشکر از همراهی و همدلی شما عملکرد این شهرداری را تا کنون چگونه ارزیابی می نمایید. با تشکر

عالی
خوب
متوسط
ضعیف

تلفن های شهرداری فولادشهر
   
تلفن شهرداری

031-52623013-15

031-52622001-3

دفتر شهردار

  031-52622317

سامانه پیام کوتاه

3000431717

 

 

روایط عمومی 

 031-52640060
 
آدرس پستی شهرداری فولادشهر

 فولادشهر ، بلوار آیت ا.. خامنه ای ، ساختمان شهرداری ، کد پستی : 8494671177