رهبری

مناسبت ها

معرفی شهرداری فولادشهر:

شهرداری فولادشهر در سال 1372 بر اساس مصوبه وزارت کشور بعد از تحویل شهر ذوب آهن اصفهان تاسیس گردید.

 ادامه...

فیش حقوقی

ساعت

 

 

 

 

 

 

مناسبت ها
اخبار روز
همکاری و تعصب پرسنلی لازمه کار می باشد

جلسه شورای معاونین و مدیران شهرداری فولادشهر به منظور بررسی راهکارهای تامین منابع و افزایش درآمد به جهت ارائه خدمات بیشتر و بهتر به شهروندان و توسعه و آبادانی شهر برگزار گردید.

دکتر محمدی در ابتدا با اشاره به برگزاری رزمایش مواسات و همدلی آن را حرکتی موثر برای حمایت از خانواده های کم برخوردار جامعه دانست و افزود: با تشکیل ستادی ویژه ای تحت فرماندهی نماینده ولی فقیه و امام جمعه فولادشهر، برای اجرای این رزمایش تمهیدات لازم انجام شده است ولیکن برگزاری مطلوب آن در گرو مشارکت و تلاش همگانی است .

وی تصریح کرد: رزمایش مواسات و کمک مومنانه و همدلانه به پیشنهاد رهبر معظم انقلاب اسلامی و برای کاهش بخشی از آثار مخرب بیماری کرونا و افزایش تاب آوری جامعه از طریق امدادرسانی معیشتی و کمک به نیازمندان و محرومان تا پایان ماه مبارک رمضان تداوم خواهد داشت.

ایشان از کلیه معاونین ، مدیران عامل سازمانها ، مدیران نواحی و ادارات تابعه شهرداری خواست تا مجدانه در این امر خدا پسندانه شرکت نمایند .

ایشان در بخش دیگری از سخنان خود به بررسی وضعیت درآمد شهرداری پرداخته و پیشنهادات لازم را در زمینه افزایش درآمد در ماههای آتی اعلام نمود و از همه همکاران، همفکری و تلاش جهت ارتقاء بخش درآمدی و به تبع آن ارائه خدمات مطلوب را خواستار شد

محمدی افزود: خدمت‌رسانی به مردم و توسعه خدمات شهری از مهم‌ترین وظایف ما محسوب می‌شود که باید تلاش کنیم تا ضمن رضایت مندی شهروندان به نقطه اوجی در این زمینه دست پیدا کنیم.

وی خاطر نشان کرد: برای حصول درآمد و ایجاد درآمدهای پایدارعلاوه بر برنامه ریزی، همکاری و تعصب پرسنلی نیز لازمه کارمی باشد.

 

 

 

317 بازدید ,

آخرین تاریخ به روزرسانی: 1 تیر ماه 1399


حوزه شهردار

فرهنگی اجتماعی 

حوزه انفورماتیک

معاونت شهرسازی

معاونت عمرانی

حوزه حراست 

معاونت اداری و مالی

معاونت خدمات شهری

نظرسنجی
شهروندان محترم فولادشهر : ضمن تقدیر و تشکر از همراهی و همدلی شما عملکرد این شهرداری را تا کنون چگونه ارزیابی می نمایید. با تشکر

عالی
خوب
متوسط
ضعیف

تلفن های شهرداری فولادشهر
   
تلفن شهرداری

031-52623013-15

031-52622001-3

دفتر شهردار

  031-52622317

سامانه پیام کوتاه

3000431717

 

 

روایط عمومی 

 031-52640060
 
آدرس پستی شهرداری فولادشهر

 فولادشهر ، بلوار آیت ا.. خامنه ای ، ساختمان شهرداری ، کد پستی : 8494671177