رهبری

محتوای جدید

معرفی شهرداری فولادشهر:

شهرداری فولادشهر در سال 1372 بر اساس مصوبه وزارت کشور بعد از تحویل شهر ذوب آهن اصفهان تاسیس گردید.

 ادامه...

فیش حقوقی

ساعت

 

 

 

 

 

 

مناسبت ها

 

اخبار روز
بازدید دو هزار نفر دانش آموز از اولین نمایشگاه رباتیک فولادشهر

اختتامیه اولین نمایشگاه رباتیک فولادشهر در حالی به کار خود پایان داد که دو هزار نفر دانش آموز از این نمایشگاه بازدید نمودند.

به گزارش روابط عمومی شهرداری فولادشهر اختتامیه اولین نمایشگاه رباتیک فولادشهر که از تاریخ 27 اردیبهشت لغایت 30 اردیبهشت ماه در سالن اجتماعات شهرداری فولادشهر دایر بود ، در حالی به کار خود پایان داد که 2 هزار نفر دانش آموز از 14 مدرسه دخترانه و پسرانه در مقطع ابتدایی از این نمایشگاه بازدید نمودند.

شایان ذکر است در این نمایشگاه که با هدف جهت دادن به استعدادهای دانش آموزان در شاخه های مکانیک و الکترونیک و همچنین ایجاد انگیزه برای دانش در شاخه های فنی برپا شده بود . دانش آموزان با علم رباتیک و مشاهده و آشنایی با انواع مکانیزمهای مکانیکی ، آشنا شدند.

گفتنی است جمعی از دانش آموزان به همراه مربیان خود در پایان بازدید از نمایشگاه ، با شهردار ملاقات کردند و از تلاش های وی برای شهر تقدیر نمودند.

در ابتدا شهردار چند دقیقه ای با دانش آموزان صحبت کردند و از این اقدام زیبای دانش آموزان تشکر نمودند.

وی همچنین بابیان این مطلب که دانش آموزان، آینده سازان مملکت هستند گفت: دانش آموزان آینده سازان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران هستند و همه ما در تربیت این عزیزان مسئول هستیم.

در ادامه مراسم شهردار با غنیمت شمردن فرصت بدست آمده و با افتخار به حضور در جمع دانش آموزان و معلمان ابراز امیدواری کرد و اشاره ای به برنامه های شهرداری در جهت توسعه شهر داشت و اضافه کرد: بازسازی سینما فرهنگ شهر و همچنین افتتاح خانه فرهنگ شهید چمران از دیگر اقدامات فرهنگی مدیریت شهری در راستای ارتقاء فرهنگ و توسعه شهر می باشد.

حسین امیری شهردار با حضور رییس شورای شهر به رسم یادبود و برای تشویق جوایزی را به دانش آموزان اهداء و از آنها تشکر کردند.

 

1967 بازدید ,

آخرین تاریخ به روزرسانی:  8اسفند ماه 1397


حوزه شهردار

فرهنگی اجتماعی 

حوزه انفورماتیک

معاونت شهرسازی

معاونت عمرانی

حوزه حراست 

معاونت اداری و مالی

معاونت خدمات شهری

نظرسنجی
شهروندان محترم فولادشهر : ضمن تقدیر و تشکر از همراهی و همدلی شما عملکرد این شهرداری را تا کنون چگونه ارزیابی می نمایید. با تشکر

عالی
خوب
متوسط
ضعیف

تلفن های شهرداری فولادشهر
   
تلفن شهرداری

031-52623013-15

031-52622001-3

دفتر شهردار

  031-52622317

سامانه پیام کوتاه

3000431717

 

 

روایط عمومی 

 031-52640060
 
آدرس پستی شهرداری فولادشهر

 فولادشهر ، بلوار آیت ا.. خامنه ای ، ساختمان شهرداری ، کد پستی : 8494671177